Fotograf na fotenie v Prievidzi / Bojniciach na 9. septembra 2017

6. mar 201730

Ahojte, hľadáme dobrého fotografa na svadbu v Prievidzi 9. septembra 2017. Mali by sme záujem o svadobné portréty a fotenie počas svadobného obradu a skupinového fotenie s hosťami. Viete mi niekto odporučiť fotografa, s ktorým ste boli spokojné? Ďakujem 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj. Držím palce pri hľadaní fotografa. Ja mám ešte tvoj termín voľný, mám v ponuke aj takýto balíček fotenia, aký si želáš 🙂 Neviem presne, aký štýl portrétov by sa ti páčil (napríklad v prírode, alebo niečo štýlové), ale vieme spolu vymyslieť čokoľvek. Budem rád keď napíšeš, môžeme sa aj osobne stretnúť. Bojnice budú nádherné.

• Fotograf Lukáš Vážan 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov