Fotograf na jesennú svadbu 4.10.2019 v Martine

Dobrý večer. Potrebovala by som fotografa,ktorý má voĺný temin 04.10.2019, v Martine. Hĺadam napaditeho,šikovneho fotografa,ktorý ma nekonečnu fantaziu pre zachytenie naj momentov v svadobny deň. Môže to byť fotograf,ktorý robi foto aj z lietadlielka,a krátky zostich z naj foto. Vopred veĺmi pekne ďakujem,za meno alebo kontakt fotografa. Dobrú noc
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete naše portfólio :-) Video z fotiek je najmenej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petruskanevesta Peknú nedeľu prajem,rád Vám ponúknem svoje Foto služby, viac info i na mojej web stránke :-) Žilina je blízko za operatívu ...Fotoklip samozrejmosť , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Dobrý večer, termín mám voľný. Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a kreatívne dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Cestovanie nieje problém Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poprosím Vás navštívte moje webstránky (pre svadobnú fotografiu), a moju ďalšiu tvorbu ako reportáže, koncerty alebo portrétna či reklamná fotografia nájdete na www.infoto.sk S prianím pekného dňa, Viktor.
Odpovedať
Profilova fotka
@petruskanevesta pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme voľný, ak vás zaujala naša práca napíšte, rada poskytnem viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@murbella Dobry den. Mam volny termin. Uprednostnujem styl dokument, rad fotim aby som co najmenej zadahoval do deja svadby. Mam tomu prisposobenu aj techniku(male silne svetelne objektivy), ktore nevystrasia objekt, tichy rezim. Mame teraz akciu 42 stran. fotokniha v cene. Pekny den prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
@petruskanevesta viac na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, mozno uz mate fotografa a je to uz pre Vas nepodstatne, ale neda mi po zhliadnuti nereagovat koli dalsim nevestam, hlavne na to ze na zachytenie momentov treba fantaziu. Laik zial netusi co obnasa zahyctenie naj momentov. Fantazia tu absolutne nepomoze, ale skusenosti a prax. Cit pre moment, kompoziciu, svetlo atd. Musite si vybrat jedno alebo druhe, bud fotografie na efekt, alebo kvalitnu reportaz. Rada nie len pre Vas, vyberajte fotografa podla fotiek. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@fotosuchy presne tak. doplnim, ze velmi vela robi aj schopnost predvidat. to vsak neznamena dlhorocnu svadobnu prax v zmysle dokonaleho ovladania vsetkych postupov a ceremonii. znamena to pozorne sledovanie ludi, ich spravanie, pohlady, gesta a tak dalej. vtedy sa daju najst emocie a momenty, ktore nevidi nikto okrem fotografa a ktore budu pre mlady par velmi vzacne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@photostancik dakujem za doplnenie, ja tomu hovorim byt o krok vpred :-) Je to proste vela faktorov a pokial nebude co len jeden zvladnuty a vysledku to zanecha stopu...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Rad Vam nafotim Vasu svadbu. Na cene sa urcite dohodneme, aby ste boli spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?