Fotograf na piatok 23.9.2016 v okoli PP?

26. mar 20168

Hladame fotografa na nasu svadbu v piatok 23.9.2016 .chceme niekoho z blizka PP, portrety chceme fotit v iny den, chceme prirodzene fotky, fotenie od pripravy nevesty do cca 02:00 a dobu cakania na fotky max 3 mesiace. Moznost spoluprace so skusenym kameramanom ktory vie tocit aj v pritmi vitana.dakujem

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂 ( z Kezmarku )

• Ahoj @lukass12 , budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Som z Košíc, do PP to mám na skok. 🙂 Ak sa vám moja práca zapáči, napíš.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @lukass12  Dobry den, termin mame este volny pre foto aj video

• Termín mame aktuálny .... Máme výhodne cenove balíky VIDEO+FOTO ...

• @lukass12  Dobry den, termin mame este dostupny pre foto aj video, urcite si pozrite nasu pracu 😉

• Sme tu pre Vás!

• Termin mam volny, som z PO - mame novu dialnicu - cize pridem rychlo a vcas 🙂 portrety mozme fotit aj v iny den a hotove fotografie dostanete do piatich pracovnych dni. Potrebujete nieco viac?! 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov