Fotograf na svadbu, 1.6.2019, Martin a okolie

15. feb 201913

Vedeli by ste mi odporučiť nejakého šikovného fotografa na svadbu? 🙂
Ďakujem

• Dobrý deň, nahliadnite na môj web. Zľava na najvačší svadobný balík končí už o pár dní. Ak chcete využiť, neváhajte písať.

• @monika_be  nech sa páči

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne si ich viete pozrieť na mojej web stránke 🙂

• Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . 🙂
    Žilina je na ,,skok,, i na operatívne stretnutie . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan

• Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobrý deň, viac info Vám pošlem v správe. Prajem pekný svadobný deň 🙂

• Ahoj, odporúčam mladého šikovného fotografa zo Žilina, Tomáš Hradský, boli sme veľmi spokojní - veď pozri si ho na webe alebo aj v mojom albume 🙂

• Dobrý deň moju ponuku nájdete v správe 🙂

• Dobrý deň. Posielm súkromnú správu 🙂

• Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné stačí sa ozvať. 🙂

• @monika_be  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.