Fotograf na svadbu 10.8.2019, L. Mikuláš

Profilova fotka
Zhanam fotografa na svadbu 10.8.2019 za rozumnu cenu LM,RK.
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím definujte nám pojem "rozumná cena". Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
maximalne do 350€
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné prispôsobím ich podľa potreby zákazníka. Kľudne sa mi ozvite. Pekný deň prajem. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jilekproduction Veľmi dobre, pretože na tomto portále má toto slovné spojenie iný význam ako v bežnom živote.
Odpovedať
Profilova fotka
@tanaicka Ahoj, tento termín mám voľný. Neváhajte nahliadnúť na môj web. Ceny mam sice vyššie, ale možno vás osloví moja tvorba :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tanaicka Dobrý deň, keď hľadáte fotografa na celý deň, tak som mimo Váš rozpočet. Na druhej strane, je to pre mňa jeden z posledných voľných termínov v auguste. Preto, ak chcete zachytiť len určitú časť dňa a osloví Vás moja tvorba. Napíšte mi a rád odpoviem Vaše otázky. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke v časti svadobné príbehy. Na blogu na mojej stránke nájdete zas zaujímavé informácie a tipy pre nevesty. Prajem Vám príjemné svadobné plánovanie. Martin
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín máme voľný počas februára máme ešte aj Valentínske zľavy na svadobné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem uz mam fotografa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?