Fotograf na svadbu, 12.10. 2019, Piešťany

11. apr 201918

Ahojte, hľadáme fotografa na 12.10., okolie Piešťan. Fotenie na celý deň .

• 12.10. 1993?

• @miriam_markova  Nahliadnite na moj web pre vsetky info 🙂

• @smoulinka979  Chybička sa vloudila 😃 - mali sme na mysli 2019 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň , termín mám voľný, môžete mi napísať správu pre cenovú ponuku a bližšie informácie.

• @miriam_markova  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin 🙂

• @miriam_markova  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. 🙂

• Váš termín mám zatiaľ voľný, nahliadnite do môjho portfólia a v prípade záujmu Vám pošlem cenovú ponuku 😉

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• Dobrý deň, viac info Vam pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň 🙂

• dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

• @miriam_markova  Dobrý deň,Váš termín mám voľný, do správy posielam orientačnú ponuku.

• 😉

• Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Prosím, neváhajte nás kontaktovať mailom.

S prianím pekného dňa
    Daria

• Sponzor fóra
  • @miriam_markova
    Dobry den,
    pozrite si moju prácu na webe, ak Vás osloví, budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Voľný fotograf a kameraman na svadbu v Piešťanoch.

• Dobrý večer ,
    Termín 12.10. 2019 mám zatiaľ voľný.

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať

Lucia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov