Fotograf na svadbu, 12.10. 2019, Piešťany

Ahojte, hľadáme fotografa na 12.10., okolie Piešťan. Fotenie na celý deň .
Odpovedať
12.10. 1993?
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_markova Nahliadnite na moj web pre vsetky info :)
Odpovedať
@smoulinka979 Chybička sa vloudila :D - mali sme na mysli 2019 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_markova
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , termín mám voľný, môžete mi napísať správu pre cenovú ponuku a bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_markova Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_markova pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín mám zatiaľ voľný, nahliadnite do môjho portfólia a v prípade záujmu Vám pošlem cenovú ponuku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, viac info Vam pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miriam_markova Dobrý deň,Váš termín mám voľný, do správy posielam orientačnú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Prosím, neváhajte nás kontaktovať mailom. S prianím pekného dňa Daria
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_markova Dobry den, pozrite si moju prácu na webe, ak Vás osloví, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Voľný fotograf a kameraman na svadbu v Piešťanoch.
Odpovedať
Dobrý večer , Termín 12.10. 2019 mám zatiaľ voľný. Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?