Fotograf na svadbu 12.9.2020 - Ružomberok

11. máj 20209

Zdravím všetkých, hľadám dobrého fotografa na svadbu 12.9. 2020 v okrese Ružomberok. Veľmi rada fotím a na fotkách mi dosť záleží, no zároveň už budeme dosť investovať do hostí, ubytovania, atď., tak by som bola rada, keby to bol niekto za rozumnú cenu. Viete mi prosím odporučiť niekoho, s kým ste boli fakt spokojné?
Najlepšie z tohoto okresu, aby nebolo treba platiť veľa za dopravu, ale ak by bol ozaj dobrý a za rozumné ceny, zvážila by som samozrejme aj z iných kútov Slovenska.

A ešte jedno: Zvažujem fotenie aj v iný ako svadobný deň, ak ste to tak mali, koľko by bol asi príplatok? Viete mi poradiť?
Ďakujem krásne.... 😉 🙂

• Dobrý deň, ak by Vás moje fotky zaujali, napíšte mi správu 🙂
    Viac info nájdete na webu.
    Pochádzam od Ružomberka, takže nie je problém nafotiť portréty napríklad v nedeľu.

• @silvelie  Pekný večer prajem, som z blízkeho okolia a tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Zdravím Vás.
    Pozývam Vás pozrieť si moju tvorbu tu, na sociálnych sieťach alebo stránke severskásvadba.sk. Pokiaľ by Vás oslovila pošlem Vám viac informácii správou alebo mailom. Som z okolia RK.

• Ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný

• @silvelie  nech sa páči, nahliadnite na môj web pre všetky info 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Podme na to.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe 🙂

• Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme voľný, ak vás zaujala naša práca, rady poskytneme viac info.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov