Fotograf na svadbu 12.9.2020 - Ružomberok

Zdravím všetkých, hľadám dobrého fotografa na svadbu 12.9. 2020 v okrese Ružomberok. Veľmi rada fotím a na fotkách mi dosť záleží, no zároveň už budeme dosť investovať do hostí, ubytovania, atď., tak by som bola rada, keby to bol niekto za rozumnú cenu. Viete mi prosím odporučiť niekoho, s kým ste boli fakt spokojné? Najlepšie z tohoto okresu, aby nebolo treba platiť veľa za dopravu, ale ak by bol ozaj dobrý a za rozumné ceny, zvážila by som samozrejme aj z iných kútov Slovenska. A ešte jedno: Zvažujem fotenie aj v iný ako svadobný deň, ak ste to tak mali, koľko by bol asi príplatok? Viete mi poradiť? Ďakujem krásne.... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak by Vás moje fotky zaujali, napíšte mi správu :) Viac info nájdete na webu. Pochádzam od Ružomberka, takže nie je problém nafotiť portréty napríklad v nedeľu.
Odpovedať
Profilova fotka
@silvelie Pekný večer prajem, som z blízkeho okolia a tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás. Pozývam Vás pozrieť si moju tvorbu tu, na sociálnych sieťach alebo stránke severskásvadba.sk. Pokiaľ by Vás oslovila pošlem Vám viac informácii správou alebo mailom. Som z okolia RK.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@silvelie nech sa páči, nahliadnite na môj web pre všetky info :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Podme na to.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme voľný, ak vás zaujala naša práca, rady poskytneme viac info.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?