Fotograf na svadbu (12.9.2020, Vígľaš)

Hľadáme fotografa na svadbu. Optimum je taký, ktorý by nám vedel urobiť aj pár video záberov zo svadby a urobiť potom zostrih zo svadby. Ďakujem vopred :) Naty
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia123456789 Info v sprave. Viac foto ma fb: miqo cash photography
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin mame zatial volny foto aj video (fotograf + kameraman, na Viglasi sme uz fotili a aj tocili :-) V pripade, ze sa Vam bude pacit nasa tvorba nevahajte nas kontaktovat, velmi radi posleme individualnu cenovu ponuku :-) Prajeme prijemne svadobne planovanie timFOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia123456789 Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov 2 v 1 :-) Obe disciplíny pre jedného človeka neodporúčam. :-o Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia123456789 nahliadnite na moj web pre vsetky info ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný a pricestovať je najmenej ;) Robíme foto aj video, aj zábery dronom...v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať :) Viac info na našom webe
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný sme dvojka plná nápadov a možnosť aj krátkeho videa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý večer, termín máme voľný ... robíme aj foto aj video ... cenovú ponuku posielam do správy aj s rozpísanými balíkmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia123456789 pisala som súkromnú spravu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný. Môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia123456789 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?