Fotograf na svadbu 17.8.2019 v Modre

Dobrý deň, hľadáme intuitívneho fotografa s citom pre emocionálne fotografie na našu svadbu, ktorá sa koná 17.8.2019 v Modre.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, som priamo z Modry). V prípade, že Vás moja práca zaujme,poskytnem viac info v správe. 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, som z BA, pre bližšie info ma môžete kontaktovať. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Dobrý deň, termín mám voľný. Nahliadnite na moj web pre viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň :) , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info vám píšem v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik dobrý deň moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Dobrý deň, nech sa páči, pozrite si aj moju tvorbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik nahliadnite na moj web ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Dobrý deň, termín mám voľný, do správy posielam orientačnú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejzuzik Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@andrejzuzik pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Ďakujeme vám pekne za všetky ponuky. Popozeráme a rozhodneme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojej stránke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?