Fotograf na svadbu 18.08.2018, Nové Zámky

Ahojte, hľadáme fotografa na celý náš svadobný deň, ktorý bude 18. augusta 2018 v Nových Zámkoch. Predstavu máme fotenie od príprav až do nejakej 1 hodiny v noci, plus nejaké rande fotenie pred svadbou. Poprosíme cenové ponuky do správy. Ďakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som dostupny na ten termin.
Odpovedať
Profilova fotka
@nm14 Dobry den, termin volny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, preto som si dovolil zaslať ponuku cez IP :).
Odpovedať
Profilova fotka
@nm14 Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, prebehni aj môj web. Ak by ťa čokolvek zaujímalo, stačí napísať. Prajem pekný deň Rado
Odpovedať
Profilova fotka
@nm14 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Aj ja mám ešte tento termín voľný! Prezrite si moju tvorbu a ak zaujme požiadajte o cenovú ponuku. Obratom zašlem všetky údaje, ktoré ponúkam na celodenné fotenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?