Fotograf na svadbu 18.5.2019 v Leopoldove

Prosím o ponuku fotografa / fotografky na fotenie svadobného dňa - dátum 18.5.2019 v cene do 500 Eur, lokalita svadby Leopoldov. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer,Váš termín sa mi nedávno uvoľnil,tak Vám rád ponúknem svoje Foto služby. Žilina je blízko, bližšie info i na mojej web stránke,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný. Môžete si pozrieť moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Cenník Vám môžem poslať do správy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, prezrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio :-) V cene máte dvoch fotografov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nina_v :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, pre blizsie info mi mozete napisat spravu.
Odpovedať
Profilova fotka
@nina_v pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Balík KOMPLET 499€, voľné termíny 05.2019
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, do IP posielam ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som fotograf :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Svadobný fotograf Hlohovec, aj na svadbu v Leopoldove.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?