Fotograf na svadbu, 19.7.2019, Stropkov

24. jan 201910

Ahojte! Zhaname fotografa na svadbu. Mate skusenosti s niekym z okolia? Koho by ste poradili? Ďakujem 🙂

• Dobrý deň ja mám tento termín voľný 😉 Kľudne pozrite portfólio

• Dobrý deň Vám želám, tento termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby.

• Zdravím, bližšie info nájdete v správe 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný, ak sa vám páči moja práca neváhajte ma kontaktovať 🙂 Výborná kvalita, výborná cena a skvelý prístup 🙂

• @menelaova  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Osobný príbeh pre Vás. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. A na blogu nájdete informácie, ako pracujem. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• Dobrý deň. Termín je aj u mňa stále voľný. Preposielam sem pár fotiek na ukážku mojej práce. Cenovú ponuku mojich služieb posielam aj do správy. Prajem pekný zvyšok dňa 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...