Menu Forum

Fotograf na svadbu, 20.07.2019, Nitra

6. apr 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
kristina112233
Registrovala sa 29. marca 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Nitra.
  • Svadba bola 20. júla 2019
fotoportrét
fotoportrét
kristina112233
Registrovala sa 29. marca 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Nitra.
 Dobrý den hladam fotografa (20.07.2019) na 2 hodiny fotenie to znamena pre obratom a pocas obratu to je vsetko. Za rozumnu cenu okolie Nitra a Zlate Moravce
29. mar o 12:13  •  Svadba bola v júli 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kamilburansky (35 r.)
Kamil Buranský
Kamil Buranský PRO

Foto a video - Okres Nitra
7

“Už len 4 dni akcia na svadobné foto! Termíny sa míňajú. Nevestičky píšte, ak chcete ušetriť! Viac info na www.kamilburansky.sk, alebo píšte tu na mojasvadba :)”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
kamilburansky (35 r.)
Kamil Buranský
Kamil Buranský PRO

Foto a video - Okres Nitra
7

“Už len 4 dni akcia na svadobné foto! Termíny sa míňajú. Nevestičky píšte, ak chcete ušetriť! Viac info na www.kamilburansky.sk, alebo píšte tu na mojasvadba :)”
(Pred 9 mesiacmi)

@kristina112233 Dobrý deň, som z Nitry. Nahliadnite na môj web. Termín mám zatiaľ voľný.
29. mar o 12:54  •  www.kamilburansky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristina112233
fotoportrét
fotoportrét
kristina112233
 Pisala som Vam emoticon
29. mar o 14:37  •  Svadba bola v júli 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
topart
Terézia Plešová - TOP-ART
Terézia Plešová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
40
fotoportrét
fotoportrét
topart
Terézia Plešová - TOP-ART
Terézia Plešová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
40
 Dobry den prajem, termin mam volny. Cennik najdete na stranke - najmensi balicek sluzieb.
1. apr o 10:26  •  www.top-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
3. apr o 10:17 • livialorincphotography
fotoportrét
fotoportrét
hankofoto (33 r.)
hankofoto
Veronika Hanková PRO

Foto a video - Okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
hankofoto (33 r.)
hankofoto
Veronika Hanková PRO

Foto a video - Okres Prievidza
 @kristina112233 Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. emoticon Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika
4. apr o 20:38  •  blog.hankofoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artreport
Art report
Bez pozy PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš

“Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) https://www.flickr.com/photos/luciana_busfyx/”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
artreport
Art report
Bez pozy PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš

“Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) https://www.flickr.com/photos/luciana_busfyx/”
(Pred 5 mesiacmi)

Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný ,
Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií a v tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa emoticon

Neváhajte ma kontaktovať s akýmikoľvek otázkami
6. apr o 15:44  •  www.luciabusfyova.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to