Fotograf na svadbu, 21.9.2019, Malacky

Dobrý deň, hľadáme fotografa na náš svadobný deň - 21.9.2019, Malacky. Ďakujeme vopred za ponuky a rady! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Vám želám, tento termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web. Ak sa Vám zapáči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín voľný, do správy posielam ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adelheida Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny. Pisal som Vam spravu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponuknem svoje fotosluzby :) Vás termin mma zatial volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, velmi rad poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@adelheida nahliadnite na moj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, rád Vám ponúknem svoje služby!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru:-) Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme. Naše portfólio nájdete na webe. ....fotografovali sme aj Ples v Plaveckom Štvrtku ..... :-) S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Fotograf a kameraman na svadbu - Malacky a okolie.
Odpovedať
Dobrý večer , Termín 21.09. 2019 mám zatiaľ voľný. Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?