Fotograf na svadbu, 22.08.2020, Dunajský Klátov

Dobrý deň, Hľadáme fotografa/fotografku na svadbu 22/08/2020 , miesto konania: Dunajský Klátov. Ďakujem pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín zatiaľ voľný :) Nahliadnite na môj web pre všetky info ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika2208
Odpovedať
skús Soňa Nitková na fb alebo avoktins na instagrame. zboznuje svadby v prírode a fotila aj mna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín ešte máme voľný, viac info na našom webe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Tento termín mám voľný :-) Nahliadnite na môj web, ak sa Vám moja tvorba bude páčiť, volajte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Budem rád ak nahliadnete na moju stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika2208 Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik aj zopar info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Dominika, Váš termín mám voľný. Viac mojej tvorby si môžete pozrieť na FB, INSTA a mojom webe :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň prajem Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. Pekný deň ešte. :-) ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?