Fotograf na svadbu, 22.2.2020, Kežmarok a okolie

31. aug 201913

Hľadáme FOTOGRAFA na svadbu... okres Kežmarok, Stará Lubovna, Poprad

• Dobrý deň, tento termín mám voľný, moju tvorbu nájdete na FB: Kyria photography alebo na webe 🙂 fotím na celom Slovensku

• Dobrý deň, nahliadnite na náš web 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. 🙂 😉

• @sisinkatn  aj my mozeme 🙂

• @sisinkatn
    Ahoj, pozrite si moje portfolio na webe.
    Tomas
    .

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @sisinkatn  nahliadnite na môj web pre všetky info. Termín mám voľný 🙂

• Dobry den, nejdem Vam ponukat moje sluzby. Skor dat nie len Vam niekolko uzitocnych rad, ktore by mohli pomoct pri vybere fotografa. Najdolezitejsie podla mna je tato 🙂
    Vyberajte fotografa podla fotiek 🙂

Mozno pomoze aj moj blog kde najdete niekolko zaujimavych clankov 🙂
    https://www.fotosuchy.sk/blog/

Prajem prijemne svadobne planovanie

Marek

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• @sisinkatn  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• @sisinkatn
    Dobry den, termin je volny viac foto mozete vidiet na fb miqo cash photography v albume NAHLAD pripadne na webe

• Termín u nás auktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio. VIDEO + FOTO - cenovo výhodné balíčky

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov