Fotograf na svadbu 22.9.2018 v Martine

23. feb 201880

Dobrý deň,

poprosím o nejaké tipy na šikovných foto ľudkov 🙂 Svadba v Martine 22.9.2018

Ďakujem krásne....

• Dobry den nikuss123, tento termin mam uz bohuzial obsadeny,. ale mozem Vam odporucit kolegu Petra Korena, nie je priamo z MT, ale nie je problem pricestovat a ma krasnu pracu. v pripade zaujmu poslem Vam udaje a web na neho do spravy. ako inspiraciu si mozete pozriet moj web.
    ostavam s pozdravom. Radovan Guardo Haluška

• Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety). Ak budete mat zaujem, rad Vam poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie. Termin mam volny - viac info, cennik aj fotografie z celych svadieb na mojom webe.

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, aj ja mám momentálne tento termín ešte volný píšem správu. Ponúkam aj takúto akciu.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby, termín máme voľný. Ak máte záujem o viac info kontaktujte nás.

• ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Bratislava
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...