Fotograf na svadbu 22.9.2018 v Martine

Profilova fotka
Dobrý deň, poprosím o nejaké tipy na šikovných foto ľudkov :) Svadba v Martine 22.9.2018 Ďakujem krásne....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den nikuss123, tento termin mam uz bohuzial obsadeny,. ale mozem Vam odporucit kolegu Petra Korena, nie je priamo z MT, ale nie je problem pricestovat a ma krasnu pracu. v pripade zaujmu poslem Vam udaje a web na neho do spravy. ako inspiraciu si mozete pozriet moj web. ostavam s pozdravom. Radovan Guardo Haluška
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety). Ak budete mat zaujem, rad Vam poslem cenovu ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie. Termin mam volny - viac info, cennik aj fotografie z celych svadieb na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, aj ja mám momentálne tento termín ešte volný píšem správu. Ponúkam aj takúto akciu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby, termín máme voľný. Ak máte záujem o viac info kontaktujte nás.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?