Fotograf na svadbu 26.9.2015 ?

Profilova fotka
Hľadáme šikovného a cenovo dostupného fotografa na svadbu 26.9.2015. :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Rajecké Teplice
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, rada prídem nafotiť Tvoju svadbu, tak skús pozrieť moje portfólio . Možno nájdeš, čo hľadáš :) Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 Dobrý deň, tiež Vám ponúkam svoje služby. Moju prácu si môžete pozrieť na internetovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 Tak to asi hladate mna vsak ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad posluzim. J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám zatiaľ voľný a rada Vám nafotím Vašu svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 Ahoj! :-) Ja som zatial volna, ozvite sa pre zaujem alebo otazky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme v tuto chvíli volný a rádi za Vámi dojedeme - máme to kousek :) Podívejte se prosím na naše stránky, kde najdete veškeré informace. Hezký den Martin Hnátek
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj termín voľný. Na stránke nájdeš portfólio cenník a podrobné informácie.Ak by si nenašla niečo čo ťa zaujíma stačí napísať. (Doprava už v cene Balíka komplet)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. Viac info v IP :-) PS: viď fotogafia časti nášho tímu...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, sme z Martina, Rajecke Teplice su blizko. Ak Vas nasa praca zaujme, radi Vam spravime cenovu ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam zatial volny. Viac info rad poslem mailom alebo si mozete pozriet spolu s fotografiami na mojich www strankach :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám zatiaľ volný a a ani miesto nie je problém aj keď som z Trnavy. Určite sa dohodneme. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 zastavte sa u nas aspon ockom na webe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 Pekný deň prajem,rad ponúkneme svoje foto služby. Budem rád ak si pozriete môj profil kde nájdete link na web a FB kde si môžte pozrieť viacej mojich fotiek.Teším sa na prípadnú spoluprácu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaj1 ahoj, termin volny, ak sa fotky budu pačiť rad poslem viac info do mailu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje foto služby
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tento termin mam volny a rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?