Fotograf na svadbu 27.9.2019 v Trnave

9. jan 201920

Dobrý deň. Zháňame fotografa na svadbu v termíne 27.9.2019. Ďakujeme za všetky ponuky. Svadba bude v Trnave.

• @deniss19  nahliadnite na moj web

• Dobrý deń, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať. Ďakujem.

• @deniss19  Dobrý večer želám. Termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páči, viac info a fotiek na mojom webe 🙂

• Sponzor fóra
  • @deniss19  pozrite si aj moj web 🙂

• @deniss19  Dobrý deň, termín mám voľný, do správy posielam orientačnú ponuku.

• 😉

• @deniss19  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• @deniss19  dobrý večer, moju ponuku som Vám poslala v správe 😉

• @deniss19  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• @deniss19  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info

• Dobrý večer, termín 27.9.2019 mám zatiaľ voľný. Špecializujem sa na reportážne svadobné fotografie a video. Každá svadba je pre mňa neopakovateľný príbeh, moja úloha je tento príbeh zachytiť 🙂 Pokiaľ Vás zaujme moja tvorba, veľmi rád Vám pošlem individuálnu cenovú ponuku 🙂 Prajem prijemne svadobné plánovanie. Marek

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojej stránke 🙂

• Dobrý, termín mám tiež voľný, rád vám ponúknem svoje služby!

• @cepec  chcem len poprosiť, aby ste do diskusií pridávali max. 3 fotografie 🙂 (Pri last minute platí pravidlo 2 ks.) Takto bude fórum o trochu prehľadnejšie. Gro Vašej tvorby si môžu nevesty pozrieť vo Vašom profile alebo na webe, tak nie je potrebné pridávať toho veľa do fóra 🙂
    Ďakujeme.

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný.
    V prípade záujmu o viac info ma kľudne kontaktujte 😊.

• Sponzor fóra
  • @deniss19  Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovat 🙂

• @deniss19  
    Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným fotografom 🙂
    Termín piatkový ešte voľný ... , viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme ešte voľný a po celý január máme aj novoročné zľavy 🙂 poslala som vám aj súkromnú správu

• Ponukam Vám svoje služby.

• Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov