Fotograf na svadbu, 28.09.2019, okres Komárno

Dobrý deň zháňam svadobného fotografa/ku okres Komárno alebo až Nitrianský kraj na 28.09.2019. Vopred ďakujem za odpovede . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova Dobrý deň, venujem sa profesionálne svadobnej fotografii a rád vám ponúknem moje služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Vytváram svadobný príbeh, nerušenú reportáž mojim pohľadom, ako prežijem a precítim deň spolu s Vami. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád sa s Vami bližšie porozprávam. Ponúkam Vám individuálny prístup. Prajem Vám príjemný deň a skvelé plánovanie Vášho dňa. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova Dobrý večer želám. Viac info a fotiek si môžete pozrieť na mojom webe uvedenom nižšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova Dobrý večer, termín mám voľný, do správy posielam ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Dobrý deň, termín je voľný, viac info + kontaktný formulár nájdete u mňa na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným fotografom :-) Termín ešte voľný , viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@evafabianova pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@evafabianova dobrý deň, ponuku som Vám poslala v správe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@evafabianova dobrý deň tento termín mám zatiaľ voľný ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. V profile mám ukážky práce aj s cenou.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Potesim ma, ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zajmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?