Fotograf na svadbu, 30.5.2020, okolie Myjavy

Ahojte,hľadám fotografa/ku na svadbu v termíne 30.5.2020 okres Myjava. Viete mi niekoho doporučiť?Ďakujem za každú radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evafilkova Pekny vecer, viac info v sprave. Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
Zbožňujem, keď na fotení vymyslím nejaké blbostičky a nevestička a ženích hneď na to skočia... Tak potom z toho môžu vzniknúť zaujímavé a úžasné momenty. Každému páru hovorím... treba si Váš deň užiť, je to Váš DEŇ!!! Katka & Miško ďakujem, že ste boli takí super a užívali ste si Váš deň a spolu so mnou vymýšlali blbostičky... Tancovali sme v parku pred obecenstvom malých detí a ich mamičiek na detskom ihrisku, behali, skákali a kopec ďalšich blbostí, aj keď bola poriadna zima! Ďakujem, ja som si to užíval s vami!!! @evafilkova PS: termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evafilkova máte súkromnú správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme voľný 😊 Viac info nájdete na našom webe 😊
Odpovedať
Mozem odporucit p. Igor Vranuch, je z Holica. My sme ho mali na svadbe a fotky su nadherne 👌 vyborna spolupraca, absolutne ziadny problem, fotky dodane do mesiaca, vsetky krasne upravene, urcite neolutujete 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@evafilkova ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Termin mam volny. Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba, viac si viete pozrieť na mojom webe, FB, či Insta :).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. :-) ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?