Fotograf na svadbu 30.5.2020, Považská Bystrica

Viede z vlastnej skusenosti o šikovnom fotografovi/fotografke
Odpovedať
Profilova fotka
@kvietok228 skuste nahliadnut na weby fotografov a tam si pozrite recenzie na danych fotografov :) Zelam vsetko dobre & be happy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kvietok228 Dobrý deň, Váš termín mám k dispozícii, rada Vám nafotím Váš svadobný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam fotografa zo ZA, Tomáš Hradský, boli sme veľmi spokojní, pozri môj svadobný album a hlavne jeho FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Ja okrem ponuknutia svojich sluzieb skusim aj trochu poradit. Vkus ma kazdy rozny tak ako maju aj fotografi rozne styly fotenia. To s cim bola ina nevesta spokojna sa Vam vobec nemusi pacit. Odporucil by som Vam stanovit rozpocet, pozriet portfolia fotografov a nechat si poslat cenovu ponuku od tych fotografov ktorych praca sa Vam paci. Hladate v dostatocnom predstihu takze by nemal byt problem najst toho spravneho pre Vas. Vela stastia pri vybere! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam správu do IP a pokiaľ by Vás niektorý z balíkov zaujal budeme radi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@kvietok228 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň, termín 30.05.2020 mám zatiaľ voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
Ďakujem všetkým za ponuky uz som si vybrala
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?