Fotograf na svadbu, 31.8.2019, Bratislava

Hladame sikovneho fotografa na fotenie v Bratislave, 31.8.2019. Fotenie by bolo na cely den.
Odpovedať
Profilova fotka
@petuschka Dobrý večer, nahliadnite na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuschka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, som z BA. Pre blizsie info ma mozete kontaktovat do spravy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, bližšie info pošlem v správe. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cennik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuschka Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@petuschka Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, písala som vám správu! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný ... posielam cenovú ponuku do IP ... pokiaľ by Vás niektorý z mojich balíkov zaujal neváhajte ma kontaktovať
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak by ste si našli chvíľu čas, moje portfólio môžete vidieť na webe. Pekný deň prajem, Daria Tesar
Odpovedať
Profilova fotka
@petuschka Dobry den, pozrite si moju prácu na webe, ak Vás osloví, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?