Fotograf na svadbu, 4.5.2019, do 500 eur

Dobry den, hladame fotografa na svadbu 4. maja tento rok v cene do 500e - fotenie od priprav do cca 1:00 rano. Za ponuky dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina0 Zdravím, termín mám voľný, do správy posielam ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina0 Dobrý deň, celý svadobný deň ako píšete samozrejme vrátane portrétov vám viem ponúknuť za 300eur + doprava, ak sa vám moja práca páči určite ma kontaktujte čím skôr, termíny sa šikovno míňajú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Dátum mám voľný :) preposielám pár fotiek a cenovú ponuku do správy :) .. Pekný zvyšok dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, cenovú ponuku Vám pošlem do správy. Prajem príjemne svadobné prípravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám ešte voľný. Ak chcete môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu, alebo viac nájdete na mojej stránke na fb: Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné a svoju prácu si robím poctivo. Na všetky otázky rada odpoviem. :-) Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina0 Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru. :-) Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme. Naše portfólio nájdete na webe. S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@paulina0 dobrý večer moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Voľné termíny 2019, balík KOMPLET 499€
Odpovedať
Profilova fotka
Voľné termíny 2019, momentálne mám zvýhodnenú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Svadobný fotograf Trenčín, aj na svadbu v Púchove.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?