Fotograf na svadbu, 4.5.2019, do 500 eur

6. apr 2019160

Dobry den, hladame fotografa na svadbu 4. maja tento rok v cene do 500e - fotenie od priprav do cca 1:00 rano. Za ponuky dakujem

• @paulina0  Zdravím, termín mám voľný, do správy posielam ponuku.

• @paulina0  Dobrý deň, celý svadobný deň ako píšete samozrejme vrátane portrétov vám viem ponúknuť za 300eur + doprava, ak sa vám moja práca páči určite ma kontaktujte čím skôr, termíny sa šikovno míňajú 😉

• Dobrý deň. Dátum mám voľný 🙂 preposielám pár fotiek a cenovú ponuku do správy 🙂 .. Pekný zvyšok dňa 🙂

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• Dobrý deň, cenovú ponuku Vám pošlem do správy. Prajem príjemne svadobné prípravy 🙂

• Dobrý deň prajem, termín mám ešte voľný. Ak chcete môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu, alebo viac nájdete na mojej stránke na fb: Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné a svoju prácu si robím poctivo. Na všetky otázky rada odpoviem. 🙂 Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň. 😉

• @paulina0  Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru. 🙂

Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami.
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme.
    Naše portfólio nájdete na webe.
    S prianím pekného dňa
    Daria Tesar photography

• @paulina0  dobrý večer moju ponuku nájdete v správe 😉

• Voľné termíny 2019, balík KOMPLET 499€

• Voľné termíny 2019, momentálne mám zvýhodnenú cenu.

• Sponzor fóra

• Svadobný fotograf Trenčín, aj na svadbu v Púchove.

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný,

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Svadobný a rodinný fotograf
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.