Fotograf na svadbu, 5.10.2019, Trnava

Zdravím, zháňam veľmi cenovo výhodného fotografa na dátum 5.10.2019 v okr. Trnava. Mali by sme záujem o fotografa od začiatku (portréty) po odčepčenie. Za ponuky a rady ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@viskupicova skuste nahliadnut na moj web :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete naše portfólio aj cenník 😊 Fotíme dvaja s priateľom 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, posielam ponuku v sprave :)
Odpovedať
Profilova fotka
@viskupicova pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného svadobného dňa skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@viskupicova Dobrý deň, termín mám voľný, do správy Vám zasielam cenovú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@viskupicova Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, termin mam volny :) v pripade zaujmu mi nevahajte napisat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@viskupicova Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. :) Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobrý deň, termín mám voľný , Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií a v tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Neváhajte ma kontaktovať s akýmikoľvek otázkami Lucia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?