Fotograf na svadbu, 8.6.2019, Borinka

Profilova fotka
Ahojte, hľadáme fotografa na 8.6.2019, Borinka. Fotenie od príprav do cca 1:00. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f termím voľný, moju prácu si viete pozrieť u mnňa na webe. Ak by Vás zaujala, kľudne píšte :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, bližšie info Vám pošlem do správy. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f pekný večer prajem, termín Vašej svadby mám voľný, moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatiaľ voľný. :-) Môžete si pozrieť moju prácu tu na mojom profile, alebo aj na fb stránke Michelle D. Photography, kde nájdete viac z mojej tvorby. Ceny mam prijateľné, stačí sa ozvať. :-) ;-) Pekný zvyšok večera.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka_f Dobry den. Vas termin mam volny. Pozrite si moju fb alebo web stranku, ak Vas moja tvorba oslovi kludne sa ozvyte :)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípsde záujmu Nás kontaktujte podmienky dohodneme pri osobnom stretnutí
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivanka_f Dobry den. Pozrite si moju web alebo fb stranku, ak Vas moja foto tvorba oslovi nevahajte ma kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Prosím, neváhajte nás kontaktovať na maili. S prianím pekného dňa Daria
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?