Fotograf na svadbu 9.11.2019, Sereď

Ahojte ,hladam fotografa na svadbu na 9 novembra okolie sereď
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný :) okolie Serede mám bez príplatku za cestovné. nájdete ma na FB: Kyria photography
Odpovedať
Profilova fotka
@elisella
Odpovedať
Profilova fotka
@elisella pozdravujem, posielam spravu a pripajam link, ktory by vam pri vybere fotografa mohol pomoct: http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, Sereď je na skok 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte vlný, viac informácií posielam do správy, resp. viete si ich pozriet na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@elisella Zdravím vás, termín mám voľný. Nahliadnite na môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @elisella tiez mam volny termin, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@elisella ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budu pacit velmi rad poslem cennik. Posobim v Trnave Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž a tvorbu príbehov. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu, kde nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. :-) Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň termín mám voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň prajem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?