Fotograf na svadbu Bratislava a okolie - máj 2016

Dobrý deň, mám záujem o fotografa na máj 2016. prosím ponúknite vašu tvorbu. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@slipper Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja torba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky. Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja tvorba zaujme, rád poskytnem viac info. Keďže je o jeden z mála termínov, ktoré mám voľné, môžem naňho ponúknuť 15 % zľavu, teda garantovane dobrú cenu a moje fotografie, ktoré sa vždy snažím vyhotoviť najlepšie ako sa len dá :-) Prajem pekný zvyšok večera, teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) Ak máte záujem môžem Vás poslať informačný email s našou ponukou. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, posielam na ukážku pár foto. Viac informácií a fotografií nájdete na webe. V prípade ak by Vás moja tvorba oslovila, neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, rada prídem nafotiť Tvoju svadbu. Budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, ozvi sa pre bližšie info. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper pozrite si aj moje fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper Ahoj nevesticka, popozeraj fotky aj cennik na webe. Ak sa pre mna rozhodnes, bude mi potesenim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slipper ahoj, ak fotky zaulaji, určite sa dohodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak Vás zaujali moje fotografie, kontaktujte ma :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju ponuku v internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, fotim po celom Slovensku :) moj profil Vam je k dispozicii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @slipper , v maji mam stale volne terminy, prikladam malu ukazku svojej tvorby :) V pripade zaujmu mi kludne napiste :) Som z BA. Krasny den prajem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?