Fotograf na svadbu, Lučenec, 28.09.2019

Dobrý deň, hľadám fotografa na 28.09.2019 na svadbu z okolia Lučenca. Ďakujem za ponuky a rady.
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetkag Pekný večer,rád Vám ponúknem svoje Foto služby. Viaceré výhodné balíčky a info i na mojej web stránke, Milan
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný :-) Fotím po celom Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetkag
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Z okolia Lucenca sice nie som, ale za peknou svadbou rad vycestujem. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. 😉 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetkag dobrý večer moju ponuku som Vám poslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného večera skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetkag Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Prečítajte si aj referencie od mojich klientov. Nájdete tam aj informácie o tom, ako komunikujem. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetkag ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak ma kontaktujete. Tomas
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@viki935 dtto ...a čo na to admin ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?