Fotograf na svadbu na Liptove, 5.10.2019

Dobrý deň, hľadáme fotografa na termín svadby 5.10.2019 Lipt. Ján. Naša predstava fotografovania je: svadobné prípravy ženích/nevesta, foto v exteriéri Žiarska dolina al. Lipt. Mara, obrad, hostina a čepčenie. Pričom rozpočet je limitovaný na 500eur. Vopred ďakujeme za ponuky. Jana M.
Odpovedať
Profilova fotka
@neska9 Pekný deň želám, termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre všetky info :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. :-) S prianím pekného dňa skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@neska9 pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik a aj viac info na webe
Odpovedať
Ahoj @neska9 skúste pozrieť http://bymaaria.com/ má veľmi pekné foto a aj zo skúseností viem, že je veľmi milá a fotí nielen svadby a tiež sme si ju zajednali na svadbu a ešte sme aj v tvojom cenovom limite. Ona je z Kysúc a má presne stanovený cenník, tak skúste pozrieť termíny u nej na webe či sa zladíte myslím, že ešte mala voľné a kľudne sa jej ozvite :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@neska9 obrý deň, Váš termín mám voľný. Prosím nazrite do môjho portfólia.
Odpovedať
Profilova fotka
@neska9 Pekný deň, Váš termín mám voľný,rád Vám ponúknem svoje Foto služby. Žilina je blízko na viaceré výhodné balíčky , viac info i na mojom webe.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný :-) Do rozpočtu sa vojdeme bez problémov. Ceny mám výhodne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, ponuku som Vám odoslala do správy :-) Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf Liptov, na svadbu v Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Nízkych Tatrách a okolí.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobrý deň, termín 5.10. mám zatiaľ voľný a som z LM Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Lokácie Mara a Žairska Dolina sú skvelý výber V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?