Fotograf na svadbu, Sabinov a okolie, 05. 10. 2018

13. jan 2019120

Dobrý deň, hľadáme skúseného fotografa na svadbu za rozumnú cenu. Svadba bude 5.10.2019.

Vopred ďakujeme za odpovede.

• Dobrý deň, termín mám voľný, ukážkové albumy a viac info nájdete na mojom webe 🙂

• Dobrý deň, tento termín mám zatiaľ voľný, ukážky mojej práce nájdete rozkliknutim môjho profilu, prípadne na fb: DETAIL PHOTOSTUDIO, výborná cena, výborná kvalita 😉

• Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby. Všetky informácie nájdete na našom webe. Ohľadom cien nám stačí napísať a obratom zašleme cenník na budúci rok 🙂

• Sponzor fóra
  • @sonajos  Daný termín mám voľný. Momentálne mám náladu na nižšie ceny pre rok 2019 ako na svojom webe. Kontaktujte ma čím skôr, prvé tri nevestičky budú mať výraznú zľavu.
    Be happy 🙂

• Pekný deň,rád budem Vašim svadobným fotografom s rozumnou cenou 🙂
    Pozdravujem, Milan

• Bližšie info máte v správe 😉

• Pekný deň, termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! 🙂

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy

• @sonajos  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• Ponukam Vám svoje služby.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov