Fotograf na svadbu Štefan Sakal z Bytče - skúsenosti

16. jún 201660

Ahojte babeny, chcela by som sa spýtať rozmýšľame s priateľom nad fotografom p. Štefanom Sakalom z Bytče, mali ste ho už niektorá? Boli ste s ním spokojné? Lebo čo som kukala fotky tak sú pekné a zaujímavé a ako sa s ním fotí ? Ďakujem pekne za odpovede babenky 🙂

 • nie som babenka a nepoznám ho, ale dovolím si zhodnotiť jeho prácu a ta je výboroná. Nevesty sa na fotkách usmievajú a je z fotiek celkovo cítiť radosť. Z technickej stránky sú fotky profesionálne, takže by som sa nebál.

  Avšak ja vždy odporúčam sa s fotografom aj stretnúť na káve, či na rande fotení a tam zistíte, že si rozumiete a viete si s ním predstaviť stráviť celý deň a nebudete sa za neho hanbiť pred hosťami 😃 (zažil som fotografa v teniskách, kraťasoch a košeli, priamo v kostole)

 • @superfotograf  ďakujem krásne za Vaše zhodnotenie, veľmi si to cením 😉

 • Aj by som niečo doplnil, ale nieje čo. Na 100% súhlasím s tým čo napísal superfotograf.

 • Sponzor fóra
 • Ahoj @66anavi66 , Pozrela som si jeho portfólio na jeho stránke, takže hodnotím len to, čo je tam. Nepoznám ho. Po technickej stránke mu nie je čo vytknúť. Ale myslím si, že na Slovensku sú aj kreatívnejší fotografi.

 • @66anavi66 , ak sa pri výbere fotografa nevieš rozhodnúť podľa prác, ktoré má zverejnené, odporúčam osobné stretnutie. Je dôležité aby ste si sadli aj po "ľudskej" stránke, keďže s fotografom strávite celý svadobný deň. Ak si budete rozumieť, aj fotenie bude jednoduchšie a spontánnejšie. Lebo na fotkách vidieť či bola priateľská atmosféra alebo fotenie bolo neosobné, bez emócie. Držíme palce pri výbere 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
  Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

  Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov