Fotograf na svadbu v Košiciach, 11.10.2019

18. jan 201912

Ahojte, hľadáme fotografa na náš termín - 11.10.2019 v Košiciach. Viete mi odporučiť fotografov, s ktorými ste boli spokojní / spokojné? 🙂

• @biab  Dobrý deň Vám želám. Termín mám voľný. Nahliadnite na moj web pre všetky info a viac fotiek. Be hapy 🙂

• @biab  nahliadnite na web

• Ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás 🙂 ponúkame počas januára aj novoročné zľavy

• Sponzor fóra
  • @biab  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé plánovanie svadby. Martin

• Dobrý večer, termín 11.10.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť 🙂 Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku 🙂 Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam

• @biab  Dobrý deň, termín voľný, viac ako 200 recenzií na mojom FB, nech sa páči, nahliadnite. ❤️

• @biab  ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info. REcenzie nájdete aj u mna na webe. s pozdravom Dananai

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý deň, aj ja mám voľný termín, kľudne prezrite portfólio 🙂

• Dobrý deň, Budeme radi ak nazriete na naše portfolio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame aj výhodne balíčky VIDEO + FOTO

• Zdravím. Termín mám voľný 🙂 moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov