Fotograf na svadbu v okrese Levoča, 7.9.2019

Dobrý večer, som z okresu Levoča. Plánujeme so snúbencom svadbu ,on pochádza z Dlhej Lúky -Bardejov. Svadba bude tento rok v septembri 7.9.2019 v obci Dúbrava na Branisku, okres Levoča. Chcela by som sa informovať, či by ste náhodou nemali na daný termín voľno? Zároveň sa chcem tiež informovať, koľko stojí svadobné fotografovanie. Ak by sme sa rozhodli pre umelecké fotenie, koľko by sme zaň zaplatili a či by bolo uskutočnené v konkrétny svadobný deň,alebo by sa s Vami dalo dohodnúť poprípade na inom termíne umeleckého fotenia. V prípade fotenia ,či je v tom zahrnutá aj ceny dopravy, poprípade koľko by to stálo s dopravou. Ak máte k dispozícií cenník Vašich služieb, môžte mi ho kľudne zaslať. Za cenné informácie vopred ďakujeme a prajeme krásny zvyšok večera. S pozdravom Michalíková
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Ja prevádzkujem fotobúdku, resp. fotokútik. Je to veľmi príjemné spestrenie svadobnej oslavy, z ktorej si svadobčania odnesú hotové fotografie. Sme v podstate z Levoče, takže ak by ste mali záujem môžeme sa stretnúť a predebatovať to. Viac na labudka.sk, FB fotobudkalabudka. Do fotobúdkovania
Odpovedať
Profilova fotka
@ivuskamichali
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný - poteší ma ak si pozriete aj moje portfólio. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke, kde nájdete aj kompletný cenník. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného večera skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Fotografovanie je možné aj mimo svadobného dňa. Tento termín mám voľný. Preposielam správu aj s cenovou ponukou :) Pekný zvyšok dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné stačí sa ozvať. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?