fotograf na svadbu v Trencine - 31.7.2021

20. feb 20218

Ahojte,
doporucite mi nejakeho dobreho svadobneho fotografa?

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii.
    S pozdravom a prianím pekného dňa
    skolnikphotography

• Dobrý deň termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem poslala som vám súkromnú správu

• @lenkakun  
    Dobrý deň, termín mám ešte voľný ak by Vás moja tvorba zaujala, budem rád ak sa mi ozvete.

• Sponzor fóra
  • @lenkakun  Pekný deň prajem. Tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Svadobný fotograf a kameraman - Trenčín a okolie.

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Cenovú ponuku šitú na mieru Vám v prípade záujmu pošlem do správy. Prajem pekný deň. 🙂 🙂

• Dobry den. Svoju ponuku som Vam poslal do spravy 🙂

• @lenkakun  dobrý písala som vám správu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov