Fotograf na svadbu v Trenčíne v roku 2020

Ahojte, poradíte mi dobrého fotografa na svadbu v TN budúci rok? Dávate si aj kameramana alebo len fotografa? ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297
Odpovedať
@miqocash dáte mi váš e-mail? Napíšem Vám
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 mate ho v sprave
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 Viac mojej tvorby a všetky info na webe
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, môžete si kľudne pozrieť aj moju tvorbu buď tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. :-) Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto,alebo i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,. Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 Dobrý deň, Sme jeden tím kameraman a fotograf, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 ahoj, pozrite si moje fotky a recenzie na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 pozrite si aj moje svadobné fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info a cennik na webe
Odpovedať
Článok sa načítava...
@peterduchovic 20.6.2020 máte zatiaľ voľný termín?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 ano dany termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
@nikuska297 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Mojim cieľom je vytvoriť spomienky s dušou. Tvorím príbeh v reportážnom štýle :-) Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Prečítajte si aj referencie od mojich klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fotograf na svadbu, Trenčín
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?