Fotograf na svadbu, Vranov nad Topľou, 1.8.2020

13. máj 201914

Ahojte zháňam dobrého fotografa na svadobný deň. Dátum je 01.08.2020 a svadba sa koná v Zamutove okres Vranov nad Topľou. Nejaké tipy? 🙂

• Ja som si vybrala AŇA foto . Nájdeš jej stránku na FB alebo Instagrame má tam uverejnené svoje práce. 🙂

• Dobrý deň! Som tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • ahoj, pozrite si moju prácu na webe, ak sa Vám bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas

• Zdravím vás @kristinagerhardtova , nahliadnite na môj web. Termín mám voľný 🙂

• @kristinagerhardtova  Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie.
    Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin 🙂

• Dobrý deň .. termín u nás aktuálny. Ponúkame VIDEO+FOTO / výhodné balíkové ceny 😉 Prostredie i "Bilíkovcov" dobre poznáme 🙂

• Dobrý deň, som svadobný fotograf 🙂 Termín mám voľny.

• ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás 🙂 termín svadby máme ešte voľný

• Príjemný dobrý deň ... termín máme voľný 🙂 ... posielam cenovú ponuku do IP

• Dobrý večer Vám prajem.
    Ak budete hľadať na Vašu svadbu aj fotobúdku, tak sme tu pre Vás. Viac o nás na FB a Instagrame fotobudkalabudka
    Do fotobúdkovania.

• Dobrý večer ,

Váš termín mám voľný,

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa emoticon

Spolupracujem s kolegyňou ktorá točí video takže nieje problém to spojiť

Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať

Lucia

• Dobrý deň Váš termín mám voľný, moju tvorbu nájdete v albume alebo na FB Kyria photography 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165