Fotograf na svadbu, Vranov nad Topľou, 1.8.2020

Ahojte zháňam dobrého fotografa na svadobný deň. Dátum je 01.08.2020 a svadba sa koná v Zamutove okres Vranov nad Topľou. Nejaké tipy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinagerhardtova
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si vybrala AŇA foto . Nájdeš jej stránku na FB alebo Instagrame má tam uverejnené svoje práce. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Som tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite si moju prácu na webe, ak sa Vám bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím vás @kristinagerhardtova, nahliadnite na môj web. Termín mám voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@kristinagerhardtova Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň .. termín u nás aktuálny. Ponúkame VIDEO+FOTO / výhodné balíkové ceny ;-) Prostredie i "Bilíkovcov" dobre poznáme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som svadobný fotograf :-) Termín mám voľny.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás :) termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň ... termín máme voľný :-) ... posielam cenovú ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Vám prajem. Ak budete hľadať na Vašu svadbu aj fotobúdku, tak sme tu pre Vás. Viac o nás na FB a Instagrame fotobudkalabudka Do fotobúdkovania.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobrý večer , Váš termín mám voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa emoticon Spolupracujem s kolegyňou ktorá točí video takže nieje problém to spojiť Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám voľný, moju tvorbu nájdete v albume alebo na FB Kyria photography :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?