Fotograf na termín svadby 12.10.2019, Zvolen

Ahojte, zháňame fotografa na svadbu v termíne 12.10.2019 prosím o odporúčania a kontakt. Vopred Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer. Skúste sa pozrieť na moju stránku, kde nájdete moje portfólio a všetky potrebné informácie. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár. Som vám k dispozícií :-) S prianím krásneho svadobného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4 Termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre viac info a mojej tvorby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín svadby mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Som fotografka z B. Bystrice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si našu webstránku, kde nájdete naše portfólio ako aj kompletný cenník 😊 Prajeme krásny deň 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem Termín mam voľný. Budem veľmi rád, keď sa budem môcť podielať na zvečnení momentov, ktoré pre Vás veľa znamenajú a na ktoré budete spomínať celý život.
Odpovedať
Profilova fotka
Voľné termíny 2019 - balík KOMPLET 499€, BB doprava zdarma
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, písala som vám správu! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4 Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Prosím nazrite do môjho portfólia.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Skúste mrknúť na môj web a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :-) Lucia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne ich môžete vidieť na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4 ahoj, termin mam volny, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Som priamo zo Zvolena. Mojim cieľom je vytvoriť spomienky s dušou. Tvorím príbeh v reportážnom štýle :-) Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Prečítajte si aj referencie od mojich klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka4 Dobrý večer, Váš termín máme voľný, v prípade záujmu nám napíšte ktoroukoľvek formou. :) Fotografie nájdete na našom webe, sociálnych sieťach i tu. Pekný večer prajem. Veronika
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám voľný , Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií a v tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa emoticon Neváhajte ma kontaktovať a cenovú ponuku Vám rada ušijem na mieru
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?