fotograf nitra maj 2016

8. jan 2016100

ahojte nevesty,co hovorite na fotografa andreja kováca ???

• Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem a pekný deň prajem

Miro

• Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.

• Pokiaľ ešte nemáte na 100 percent vybratého fotografa, rád Vám ponúknem svoje služby 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    PS: Pre snúbencov máme tento a budúci mesiac AKCIU na všetky naše foto a video balíčky.
    V prípade záujmu ma prosím kontaktujte formou IP a ja Vám rada odpoviem na Vaše otázky. 🙂
    Ďakujem

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Banská Bystrica, Nitra - celá SR, foto-video bonus

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

• Dobrý deň. V máji mám ešte voľné termíny. Pripájam ukážky z mojich svadobných fotografií. Pre viac info ma prosím kontaktujte.

• pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec

• 🙂))))) sem píšu samí Adrejovia k téme 🙂))))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov