Fotograf okolie Malacky, Kúty na 4.6.2016 až do rána

Ahojte nevesty, prosím Vás, vedeli vy ste mi na základe osobných skúseností odporučiť fotografa/fotografku na Záhorí - Kúty, Malacky? Hľadám fotografa na 4.6.216. Boli ochotní fotografi zostať aj tak do 2:00 rána? Nechceme kameramana, ale fotografa až do rána. Ďakujem krásne za odpovede.
Odpovedať
Ahoj, my budeme mat tiez len fotografa a ten isty datum:-) Fotograf nie je zo Zahoria a uplne v pohode pride za nami. Co sa tyka casu, nas je k dispozicii ako dlho budeme chciet. Standardne ostava do prezlecenia svadobcanov po polnoci, ak budeme chciet dlhsie,je to sice za priplatok,ale mozne to je:-) Viem ze foti v MA jedna baba,vola sa to myslim photo by veve.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite aj ku mne na stránku na fotky a cenník :) Viem ostať aj dlhšie ako do jednej hodiny po polnoci.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikulka25 ahoj, pozrite fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikulka25 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @kikulka25, termín mám voľný, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikulka25 ;-)
Odpovedať
@kikulka25 ahoj, v dnesnej dobe sa nemusis trapit, ci je fotograf z okolia tvojho bydliska, takmer kazdy dobry fotograf, ak nie uplne kazdy, je ochotny v ramci Slovenska cestovat za pracou, casto je financny rozdiel aj pri nejakych 200km zanedbatelny, nemusis sa toho obavat :) preto ti odporucam najst najma takeho/taku, ktori sa budu svojim stylom fotenia najviac zhodovat s tvojou predstavou o svadobnych fotkach... Drzim palce :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?