Fotograf, okolie Nitry, júl 2020

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadám šikovného fotografa okolie NR, ktorý ponúka svoje služby za prijateľnú cenu. Nie sme nároční. Svadba bude 3.7.2020 v Horných Lefantovciach. Fotenie od príprav do cca 1:00 - 2:00. Kumulované služby od jedného fotografa sú výhodou (fotobúdka, foto rande..). ďakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme ako posledný júlový voľný ;) Vieme zabezpečiť aj fotobúdku, video, pred/po svadobné fotenie, stačí nám napísať :) Viac info aj cenník na našom webe...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe.Poslal som Vás i správu-poprosím i o Vašu reakciu . Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3 ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3 Dobry den, termin mam volny, cennik a aj viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3 nech sa páči, nahliadnite na môj web :) Som z Nitry, mám fotobúdku a fotievam rande fotenia :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3 Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3 Váš termín mám zatiaľ voľný. :-) Pri objednávke do konca roka, máte rande fotenie zdarma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica - Nitra - Šurany, voľné termíny 2020, slušné ceny
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
skus si pozriet bellis photo, robo galik, dalej mi uz nenapadne zrovna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Keď nájdete fotografa co poviete na portrétové fotenie pred takýmito krásnymi fotostenami? Aj hostia budú nadšení. Sme z Nitry. Za mňa ako fotografka z Nitry jednoznačne Veronika Wachal.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby od príprav do cca jednej po polnoci. Mám aj svoju fotostenu. Viem sa dohodnúť aj na fotení rande fotiek a upraviť tak celkovú cenu. Pekný deň ešte. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám zatiaľ voľný moju prácu nájdete na FB: Kyria photography
Odpovedať
Profilova fotka
@7daniela3 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Viac ukážok nájdete v mojom profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými stenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem krásne, fotografa už máme :) prajem veľa úspechov
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?