Fotograf Prešov a okolie, 7.9.2019

31. okt 2018120

Ahojte, poznáte nejakého šikovného svadobného fotografa v Prešove alebo okolí? Ďakujem ♥♥♥

• Svadbu máme 7.9.2019 🙂

• Ak mozu byt aj fotografky tak: Jozefína Juríková, Andrea Harcariková Vašková 👍

• @gretusik1 Ďakujem za tip ♥ a môžu aj fotografky 🙂

• Sponzor fóra
  • @magdalenka_g  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný 🙂

Be happy 😉

• 😉

• @magdalenka_g V ramci vychodneho slovenska ponukame aj nase sluzby. V cene máte 2 fotografov.
    Viac info na nasej stranke, ktore je uvedená nižšie.

• @magdalenka_g  Ahoj, ja odporucam Lazo production, pozri fb, je z Kosic ale nema problem prist do Presova 🙂

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý večer prajem, predstavujem Vám svadobné fotografie, ak sa Vám moja tvorba zapáči budem rád ak ma budete kontaktovať 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• @magdalenka_g este pozri >>> vladko pažin photography, dzivý fotograf

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Ja Vám chcem ponúknuť fotobúdku resp. Fotokútik. Radi Vám pripravíme rámčeky na ktorých budú Vaše mená, dátum svadby a pod. Máme tiež zábavné rekvizity a pekné pozadia. Všetky fotky budú vytlačené hneď po odfotení v neobmedzenom množstve. V ponuke je toho veĺa, ale lepšie to prekonzultovať po telefóne. Všetko na profile a www. Do fotobudkovania.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov