Fotograf - Spišská Nová Ves a okolie 11.9.2020

Dobrý deň, v prípade voľného termínu poprosím zaslať cenovú ponuku do správy. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chelsey987 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@chelsey987
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, budem velmi rad ked si pozriete moju tvorbu. V pripade, ze Vas zaujem staci si vybrat z ponuky a poslem individualnu cenóvu ponuku. SNV poznam velmi dobre, fotil som tam vela krat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prijemny dobry vecer termin mam volny aj ja ... posielam cennik do internej posty
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Dobrý deň, CP zaslaná...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby, Váš svadobný termín máme voľný. Ak vás zaujala naša práca stačí napísať a rady poskytneme viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
Navštívte môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chelsey987 Zdravím Vás,dopytujete termín 11.9.2020 a zároveň píšete v správach,že sa Vám podarilo preložiť svadbu na jún 2021 bez straty záloh ... To riešite pre niekoho iného termín 09/2020 ? Lebo potom PRO foto zbytočne vypisujú svoje ponuky. Ďakujem za upresnenie . Milan
Odpovedať
@mbstudio1 Čítate správne naša svadba je v roku 2021 a áno riešim pre kamarátku, ktorá má termín svadby 11.9.2020 v Spišskej Novej Vsi. Žiaľ nie je registrovaná na tejto stránke a preto jej všetky ponuky od PRO zasielam mailom. Ak si vyberie, určite bude niekoho z PRO kontaktovať. Ďakujem za pochopenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chelsey987 OK,ďakujeme za vysvetlenie ,ponúk určite dostanete dosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@chelsey987 Máte zprávu, termín je volný :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Ja ponúkam fotobúdku. Sme z blízkeho okolia SNV, takže Vám viem vyjsť v ústrety s cenou. Informácie o nás aj s fotografiami nájdete na instaci a FB: fotobúdkalabudka. S pozdravom Michal Labuda. Do fotobúdkovania 👋😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?