Fotograf - Spišská Nová Ves a okolie 11.9.2020

21. júl 202014

Dobrý deň, v prípade voľného termínu poprosím zaslať cenovú ponuku do správy. Ďakujem 🙂

• @chelsey987  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Dobry vecer, budem velmi rad ked si pozriete moju tvorbu. V pripade, ze Vas zaujem staci si vybrat z ponuky a poslem individualnu cenóvu ponuku. SNV poznam velmi dobre, fotil som tam vela krat 🙂

• Sponzor fóra
  • prijemny dobry vecer termin mam volny aj ja ... posielam cennik do internej posty

• Dobrý deň, CP zaslaná...

• Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby, Váš svadobný termín máme voľný. Ak vás zaujala naša práca stačí napísať a rady poskytneme viac info.

• Navštívte môj web 🙂

• @chelsey987
    Zdravím Vás,dopytujete termín 11.9.2020 a zároveň píšete v správach,že sa Vám podarilo preložiť svadbu na jún 2021 bez straty záloh ... To riešite pre niekoho iného termín 09/2020 ?
     Lebo potom PRO foto zbytočne vypisujú svoje ponuky. Ďakujem za upresnenie . Milan

• @mbstudio1 Čítate správne naša svadba je v roku 2021 a áno riešim pre kamarátku, ktorá má termín svadby 11.9.2020 v Spišskej Novej Vsi. Žiaľ nie je registrovaná na tejto stránke a preto jej všetky ponuky od PRO zasielam mailom. Ak si vyberie, určite bude niekoho z PRO kontaktovať. Ďakujem za pochopenie 🙂

• @chelsey987  OK,ďakujeme za vysvetlenie ,ponúk určite dostanete dosť 🙂

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný 🙂

• @chelsey987  Máte zprávu, termín je volný 🙂

• Dobrý deň. Ja ponúkam fotobúdku. Sme z blízkeho okolia SNV, takže Vám viem vyjsť v ústrety s cenou. Informácie o nás aj s fotografiami nájdete na instaci a FB: fotobúdkalabudka. S pozdravom Michal Labuda. Do fotobúdkovania 👋😀

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov