Fotograf svadba 15.9.2018 Bratislava

6. aug 201880

Ahojte, hlada sa fotograf na svadbu ktora sa kona 15.9.2018 v Bratislave 🙂

• Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety). Ak budete mat zaujem, rad Vam poslem cenovu ponuku 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Portfolio nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem 🙂
    Prajem Vám príjemný zvyšok dňa,
    Martin

• Dobrý deň uvoľnil sa nám termín vieme vám ho dať aj so zľavou 🙂 ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, termín Vašej svadby mám voľný, prosím pozrite si moju prácu tu  alebo

Ak by ste mali záujem o moje služby, neváhajte ma kontaktovať.

• termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás . Ponúkame aj do konca januára novoročné zľavy na balíčky poslala som vám správu

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry vecer, ponuku som Vam poslal do spravy 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov