Menu Forum

Fotograf - svadba Nitra 7.7.2018

23. okt 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka3001 (30 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzka3001 (30 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2016 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hľadám fotografa na celú svadbu v Nitre v termíne 7.7.2018..
12. okt 2017 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5

“Https://www.youtube.com/watch?v=wapTm8EWkCc&t=159s”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5

“Https://www.youtube.com/watch?v=wapTm8EWkCc&t=159s”
(Pred 9 mesiacmi)

@zuzka3001 Ja by som mohol. Skúste pozrieť môj web emoticon .
12. okt 2017 o 12:13  •  www.slobodnyfotograf.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (37 r.)
Svadobný Fotograf
www.fotografovanie.eu PRO

Foto a video - Okres Námestovo
34

“Voľné termíny na 2019 + 2020 Najnovšie práce https://fotografovanie.eu”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (37 r.)
Svadobný Fotograf
www.fotografovanie.eu PRO

Foto a video - Okres Námestovo
34

“Voľné termíny na 2019 + 2020 Najnovšie práce https://fotografovanie.eu”
(Pred 5 mesiacmi)

@zuzka3001
12. okt 2017 o 19:10  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
32

“Ahojte milé nevesty, fotím aj fashion a fineart. Pozrite si fotografie z Putovania za dušou tanečnice. https://martinalmasi.com/putovanie-za-dusou-tanecnice/”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

32

“Ahojte milé nevesty, fotím aj fashion a fineart. Pozrite si fotografie z Putovania za dušou tanečnice. https://martinalmasi.com/putovanie-za-dusou-tanecnice/”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň, veľmi rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
12. okt 2017 o 19:59  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

Foto a video - Okres Trnava
18
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

Foto a video - Okres Trnava
18
 @zuzka3001 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
13. okt 2017 o 09:04  •  www.photodananai.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (40 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (40 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 5 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
13. okt 2017 o 21:13  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalbednar
Michal Bednár - MiNaPhoto.sk
Michal Bednár PRO

Foto a video - Okres Piešťany
3
fotoportrét
fotoportrét
michalbednar
Michal Bednár - MiNaPhoto.sk
Michal Bednár PRO

Foto a video - Okres Piešťany
3
 @zuzka3001 V prípade záujmu nás kontaktujte a zašleme Vám cenník.
Ak ste si nenašli svoj balík, nezúfajte emoticon vieme Vám naceniť balík podľa Vašich predstáv. Neváhajte nás v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať.
15. okt 2017 o 20:49  •  www.minaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
18. okt 2017 o 14:14 • svadobna_fotografia
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_6
Registrovala sa 21. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_6
Registrovala sa 21. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky.
 Dobrý deň,môžem osobne odporučiť www.rmcphotography.sk kreatívny, flexibilný a profesionálny prístup počas celého svadobného dňa. emoticon
21. okt 2017 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiara08 (34 r.)
17
Registrovala sa 5. októbra 2010 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 104 príspevkov a 3 inzeráty. Má 24 priateľov. Topoľčany, okres Topoľčany.
  • Svadba bola 25. mája 2018
    Jelšovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
kiara08 (34 r.)
17
Registrovala sa 5. októbra 2010 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 104 príspevkov a 3 inzeráty. Má 24 priateľov. Topoľčany, okres Topoľčany.
    Jelšovce, okres Nitra
 Diana cermakova. Aj my ju budeme mat a ma super ceny.
21. okt 2017 o 19:32  •  Svadba bola v máji 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
18
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

18
 @kiara08 prepacte, ale domnievam sa, ze vase odporucanie nedava ziadny zmysel (a nielen v tomto dopyte). svadbu mate buduci rok a vobec neviete, ako vam ju spominana fotografka nafoti. to, ze ma prijemne portfolio a cenu, ktora vam vyhovuje, je irelevantne a do buducna nic nezarucuje.

p.s.: chcem zdoraznit, ze moj komentar nijakym sposobom nespochybnuje kvality diany cermakovej a nema s jej pracou nic spolocne.
21. okt 2017 o 23:47  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiara08 (34 r.)
17
    Jelšovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
kiara08 (34 r.)
17
    Jelšovce, okres Nitra
 @photostancik takisto ako aj Vase odporucania. Sto ludi sto chuti. Tak isto su potom irelevantne vsetky ponuky fotogfafov. Vy ste mi tiez poslali ponuku a neoslovila ma. Snad si mozem vyjadrit svoj nazor. A radsej davam na odporucania neviest ako fotografov emoticon
22. okt 2017 o 20:11  •  Svadba bola v máji 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

18
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

18
 @kiara08 nerozumiem. ake moje odporucania?

my, fotografi davame ponuky na svoje sluzby, to nie su odporucania. ja som vam poslal ponuku, neoslovila vas, vsetko je v poriadku. no odporucanie je nieco uplne ine. odporucanie znamena, ze ste mali s niekym alebo niecim skusenost a odporucate aj inym, aby postupovali rovnako.

ja ako fotograf mozem odporucat kvetinarku, videografa, miesto svadby a tak dalej, pretoze s tymi dodavatelmi som pracoval a viem, ze ich odporucat mozem.

vas ale dana fotografka este nefotila. podla coho viete, ze ste si vybrali spravne? den po odovzdani fotiek, ktore pre vas nafoti, mozete pisat odporucania, pretoze od tej chvile budu vychadzat zo skutocnosti. isteze, mozete ich pisat aj teraz, ale plati to, co som pisal - su irelevantne.
22. okt 2017 o 20:34  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 11 mesiacmi)

@kiara08 VIdel som vase odporucanie na pani Cermakovu aj v inych vlaknach, takze asi mate nejaku skusenost. Mozno nie priamo zo svojej svadby, ale z ineho fotenia - zo zasnub, z rande, alebo rodinneho fotenia, mozno je to len vasa kamaratka, ktorej praca sa vam paci. Nejake podobne vysvetlenie vasho odporucania by urcite pomohlo v rozhodovani nielen @zuzka3001 a inym nevestam, ale by dalo odpoved aj pre @photostancik.

Kazdy si samozrejme moze pozriet fotografkinu stranku a rozhodne sa sam, ci sa mu paci atd, ale ak by som ja bol nevesta tak argument ze aj vy ju budete mat a ma super ceny by mi v rozhodovani nijako nepomohol, len by som sa dozvedel, ze taka fotografka existuje. Co je tiez uzitocna informacia, ale uzitocnost vasej spravy by mohla byt ovela vyssia s vysvetlenim.

Prajem pekny den
23. okt 2017 o 10:00  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (41 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“Z & P https://vimeo.com/322615594”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (41 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“Z & P https://vimeo.com/322615594”
(Pred 2 mesiacmi)

Jedna z najvacsich chyb neviest pri vybere fotografa, je sustredit sa len na cenu a ta rozhoduje. Opakuje sa to iste stale dookola, pisalo sa o tom uz velmi vela clankov a ludia si nedaju povedat, skoda emoticon
23. okt 2017 o 10:07  •  www.fotosuchy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to